Последвайте ни: Facebook Twitter RSS
Меню Търсене
Извънредни новини
Начало Спорт Програмата на българските олимпийци в Пьончан

Спорт

Добави коментар

Програмата на българските олимпийци в Пьончан

Часовете са в наше време

08.02

Ски-скок квалификации, малка шанца, мъже, Владимир Зографски 14.30 - 15.40 ч.

10.02

Ски-бягане - 7.5 км+7.5 км скиатлон, жени, Антония Григорова 9.15 - 10.20 ч.

Шейни - мъже, единично, 1 и 2 манш, Павел Ангелов 12.10 - 15.20 ч

Биатлон - 7.5 км спринт, жени, Десислава Стоянова, Емилия Йорданова, Стефани Попова, Милена Тодорова, Даниела Кадева 13.15 - 14.45 ч.

Ски-скок: малка шанца, мъже, финал, Зографски 14.35 - 16.20 ч.

11.02

Алпийски ски - спускане, мъже, Алберт Попов, Камен Златков 4.00 -6.05 ч.

Ски-бягане - 15+15 км скиатлон, мъже, Веселин Цинзов, Йордан Чучуганов 8.15 - 10.10 ч:

Шейни мъже, единично, 3 и 4 манш, Ангелов 11.50 - 14.35 ч.

Биатлон - 10 км спринт, мъже, Красимир Анев, Владимир Илиев, Михаил Клечеров, Антон Синапов, Димитър Герджиков 13.15 - 14.55 ч.

12.02

Алпийски ски - гигантски слалом, жени, Мария Киркова 3.15 - 4.55 и 6.45 - 8.35 ч.

Биатлон - преследване 10 км, жени 12.10 - 13.00 ч:

Биатлон - преследване 12,5 км, мъже 14.00 - 14.55 ч.

13.02

Алпийски ски - комбинация (спускане и слалом), мъже, Попов, Златков 4.30 - 6.10 и 8.00 - 9.25 ч.

Ски-бягане - спринт, мъже, Цинзов, Чучуганов 10.30 - 11.45 ч.

Ски-бягане - спринт, жени, Григорова 3.00 - 15.00 ч.

14.02

Алпийски ски: слалом, жени Киркова 3.15 - 4.50 и 6.45 - 8.25 ч.

Биатлон - 15 км индивидуално, жени, Стоянова, Йорданова, Попова, Тодорова, Кадева 13.05 - 15.00 ч:

15.02

Алпийски ски - супергигантски слалом, мъже, Попов, Златков 4.00 - 6.10 ч.

Ски-бягане - 10 км свободен стил, жени, Григорова 8.30 - 10.15 ч.

Биатлон 20 км индивидуално, мъже, Анев, Илиев, Клечоров, Синапов, Герджиков 13.00 - 15.00 ч:

16.02

Сноубордкрос, жени - квалификации Александра Жекова 3.00 - 4.25 ч., финали 5.15 - 6.15 ч.

Ски-бягане - 15 км св. стил, мъже, Цинзов, Чучуганов 8.00 - 9.50 ч.

Ски-скок - квалификации, голяма шанца, Зографски14.30- 15.40 ч.

17.02

Алпийски ски Супер Г жени, Киркова 4.00 - 5.55 ч.

Биатлон масов старт 12,5 км жени 13.15 - 14.10 ч.

Ски-скок финал, голяма шанца, Зографски 14.30 - 16.15 ч.

18.02

Алпийски ски - гигантски слалом, мъже, Попов, Златков 3.15 - 5.10 и 6.45 - 8.45 ч.

Биатлон - масов старт 15 км, мъже 13.15 - 14.15 ч.

20.02

Биатлон - смесена щафета 2х6 км жени и 2х7,5 км мъже 13.15 - 14.45 ч.

21.02

Алпийски ски - спускане, жени, Киркова 4.00 - 5.50 ч.

Ски-бягане отб., спринт св. стил, мъже, Цинзов, Чучуганов 12.00 - 13.20 ч.

22.02

Алпийски ски - слалом, мъже, Попов, Златков 3.15 - 5.10 и 6.45 - 8.40 ч.

Сноуборд - квалификации, пар. гигантски слалом, мъже и жени, Радослав Янков, Теодора Пенчева 5.00 - 6.50 ч.

Биатлон щафета 4х6 км, жени 13.15 -14.45 ч. :

23.02

Алпийски ски - комбинация спускане и слалом, жени, Киркова 4.00-5.25 и 7.30-8.45 ч.

Биатлон - щафета 4х7,5 км, мъже 13.15 -14.45 ч.

24.02

Сноуборд - финали, пар. гигантски слалом, мъже и жени, Янков, Пенчева 5.00 - 6.30 ч.

Ски-бягане - 50 км масов старт, кл. стил, мъже, Цинзов, Чучуганов 7.00 - 10.05 ч.

25.02

Ски-бягане - 30 км масов старт, кл. стил, жени, Григорова 8.15 - 10.20 ч.


Коментари (0)

Няма коментари.

Добави коментар


архив