Начало Спорт ЦСКА мина през „Витоша“ и е на ¼-финал за Купата

Спорт

Добави коментар

ЦСКА мина през „Витоша“ и е на ¼-финал за Купата

ЦСКА се класира за 1/4-финалите на турнира за Купата на България, след като елиминира без особени проблеми „Витоша“ (Бистрица).

„Червените“ спечелиха с 3:1 срещата на стадион "Българска армия" без да хабят кой знае колко физически усилия, но въпреки това успехът им можеше да бъде далеч по-убедителен, тъй като футболистите на Ел Маестро направиха 3-4 сериозни пропуска.

Резултата откри Рубен Пинто след четвърт час игра, а в 74-ата и 76-ата минути резервата Али Соу наниза две бързи попадения след асистенции на Кирил Десподов. Михаил Милчев върна един гол в 92-ата минута.

За този двубой Ел Маестро извърши седем промени в сравнение със състава, който започна срещу „Берое“ в Стара Загора. Четиримата, които запазиха своите места, бяха Чорбаджийски, Бодуров, Пинто и Мауридес.