English
Последвайте ни: Facebook Twitter RSS
Меню Търсене
Извънредни новини
Начало Спорт 15 българчета започнаха с победи на турнир от Тенис Европа в София

Спорт

Добави коментар

15 българчета започнаха с победи на турнир от Тенис Европа в София

Снимка: БФТенис

5 родни тенисисти се класираха за втория кръг на турнира за юноши и девойки до 14 г. Elia Cup. Надпреварата от втора категория на Тенис Европа се провежда на кортовете на ТК „Левски" в София.

При юношите за втория кръг се класираха 4 българчета, а директно от втория кръг ще започнат още 8 наши тенисисти.

При девойките с победи започнаха 11 родни състезателки, а от директно от втория кръг ще започнат още 5 българки.

Ето резултатите от днес на българските тенисисти :


Юноши 1- ви кръг :

Виктор Киров (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) – Филип Стояновски (Македония) 7-6(2), 6-1

Хари Радков (ТК "Левски", гр.София) – Лазар Вирижевич (Сърбия) 6-2, 0-6, 6-2

Христиан Биджев (ТК "Малееви", гр.София) – Давид Ракич (Сърбия) 6-1, 6-7(2), 6-0

Ангел Владов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Никола Йович (Сърбия) 6-0, 6-3

Андрей Лонаревич (Франция) – Християн Божилов (ТК "Левски", гр.София) 6-0, 6-0

Ливиу Попирлан (Румъния) – Борис Николов (ТК "Левски", гр.София) 6-2, 6-0

Каталин Берчея (Румъния) – Димитър Чилов (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) 6-7(5), 7-6(3), 6-3

Давид Асенов (Канада) – Стефан Тонев (ТК "15:40", гр.София) 6-0, 6-2

Якуп Узунел (Дания) – Александър Сеизов (ТК "Левски", гр.София) 6-4, 6-0

Даниил Блинов (Русия) – Калоян Георгиев (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 6-4, 6-1

Амит Шамаш (Израел) – Ферхат Рашидов (ТК "Асеновград", гр.Асеновград) 6-0, 6-1

Илие Чазач (Молдова) – Димитър Байчев (ТК "Хасково", гр.Хасково) 6-3, 6-2

Саша Маркович (Сърбия) – Християн Боримечков (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) 6-2, 6-0


Девойки 1- ви кръг :

Галена Кръстенова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) – Десислава Меразчиева (ТК "Авеню", гр.Бургас) 6-0, 6-3

Мира Василева (ТК "Малееви", гр.София) – Рая Момчева (ТК "Про спорт", гр.София) 4-6, 6-3, 6-3

Елизара Янева (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) – Александра Ковачи (Румъния) 6-1, 6-3

Габриела Митева (ТК "Дема", гр.София) – Преслава Кръстева (ТК "Бароко Спорт", гр.София) 6-4, 6-2

Каталина Петрова (ТК "15:40", гр.София) – Виктория Гочева (Испания) 6-1, 6-0

Виктория Санкийска (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Александра Ляпева (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 6-2, 6-2

Гергана Бунева (ТК "Банкя", гр.София) – София Сергиева (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 6-1, 6-2

Биляна Милчева (ТК "Левски", гр.София) – Алекса Каратанчева (ТК "Левски", гр.София) 6-3, 6-2

Лидия Енчева (ТК "Силистра", гр.Силистра) – Мария Габриел (Русия) 6-1, 6-4

Андреа Иванова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) – Сияна Михова (ТК "Плевен 90", гр.Плевен) 5-7, 6-2, 6-1

Яна Кирчева (ТК "15:40", гр.София) – Александра Матева (ТК "Авеню", гр.Бургас) 7-6(5), 6-3

Мария Бутусина (Русия) – Мая Александрова (ТК "Диана", гр.София) 6-4, 6-4

София Реал (Португалия) – Патриция Маринова (ТК "Дема", гр.София) 6-2, 6-0

Анна Кулбашная (Русия) – Ема Томова (ТК "Про спорт", гр.София) 3-6, 7-5, 6-2

Елие Блекфорд (Великобритания) – Натали Добрева (ТК "15:40", гр.София) 6-3, 6-0

Дерен Озел (Турция) – Габриела Стоянова (ТК "15:40", гр.София) 6:4, 7:5


Коментари (0)

Няма коментари.

Добави коментар


архив